301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 20:52
 
“Belediyenin Çalışmalarından Gurur Duyuyoruz”
“Belediyenin Çalışmalarından Gurur Duyuyoruz”
GÜNDEM Haberi


AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere şehrimize gelen Abdurrahman Öz, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek, Abdurrahman Öz’ün desteğini her zaman yanlarında htiklerini söyledi.Afyonkarahisar’ın gelişimi adına gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Zeybek, Gönül Belediyeciliği anlayışıyla hareket ettiklerini kaydederek ziyaretlerinden dolayı Abdurrahman Öz’e teşekkür etti.

 

AK Parti olarak Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarından gurur duyduklarını ifade eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz ise “Afyon Belediyesi bizim AK Parti olarak çalışmalarından gurur duyduğumuz bir belediye. Bu güne kadar olduğu gibi Mehmet Başkanımız da bu bayrağı daha yukarıya taşıyacak şekilde çalışmalarına devam ediyor. Afyon’un ağabey belediyesi olarak tüm Afyon’a destek verecek şekilde çalışmalarına devam ettiğini gözlemliyor, bilgilerini alıyorum. Bu sebeple kendisine de AK Parti adına teşekkür ediyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de güzel çalışmaların da her zaman desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: Editör: BETÜL ŞEN
 
Etiketler: “Belediyenin, Çalışmalarından, Gurur, Duyuyoruz”,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı