301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Ekim 2020 - Pazartesi 22:41
 
Dazkırıdaki okula turuncu bayrak
Akü’nün Türkiye Birinciliğine Yüksek Okulun Büyük Katkısı
GÜNDEM Haberi


Afyon Kocatepe Üniversitesi ile Dazkırı Belediyesi arasında imzalanan protokol ile yapımı belediyece  gerçekleştirilen üniversite binası YÖK tarafından yapılan yarışmada Engellilerin kullanıma uygun Üniversite binaları arasında Dazkırı Meslek Yüksek Okulu Turuncu Bayrak aldı.

 

Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen törene Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi ve Engelli Öğrenci Çalışma Grubu Yürütücüsü Prof. Dr. Zeliha Koçak Tufan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Yücel Ocak ile ödül alan üniversitelerin rektörleri katıldı.

 

Başkan İsmail Taylan; “Aldığım haber beni çok mutlu etti. Şubat ayında tamamlayıp üniversitemize teslim ettiğimiz 20 yıllık atıl binalar Yüksek Öğretim Kurumu tarafından Mekanda Erişim konusunda Turuncu Bayrak alarak Afyon Kocatepe Üniversitesinin Türkiye birinciliğine çok büyük katkı sağladı. Hizmet etmek çok güzel, hele bir de yaptığım hizmetin amacına ulaşıp ödüllendirildiğini bilmek çok büyük mutluluk.” dedi.

Kaynak: Editör: BETÜL ŞEN
 
Etiketler: Dazkırıdaki, okula, turuncu, bayrak,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı