301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Temmuz 2020 - Salı 21:34
 
İnkaya,”Seçimde söz verilen yatırımlar yapılacak mı?”
İnkaya,”Seçimde söz verilen yatırımlar yapılacak mı?”
GÜNDEM Haberi


İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya haftalık basın toplantısında yaptığı açıklamada: “İktidar Milletvekilleri yerel gazetelere boy boy fotoğraflar vermişler. Gene aynı başlık’’ Ankara’dan heybeleri dolu döndüler’’ Tebrik ederiz !Sizleri kutlarız ‘Bu kaçıncı dolu heybeyle geliş?

Ayda bir Ankara ya gidiliyor, heybe dolduruluyor, Afyon a dönülüyor. Soruyoruz heybede daha önce geldiği söylenilen Afray(raylı taşıma sistemi) ne oldu? Kaleye kurulacağı yılan hikayesine dönen teleferik projesi ne oldu? Millet Bahçeleri ne oldu? Şehir içi trafiğini rahatlatma projeleri ne oldu? Hava alanımızı sivil uçuşlara açacaktınız, ne oldu?

Hem niye Ankara’ya gidiyorsunuz,heybeye topluyorsunuz? Afyonkarahisar Belediyesi çok yakında kara geçer! Gelirler iyi ,vergileri topluyorsunuz,ama hiç harcama yok. 31 Mart 2019 dan bu güne gözle görülür elle tutulur bir şey yok. Seçimlerde vaat edilen hiçbir işe başlanamadı. Park suluyor, iki yol aralarını sularken yolları da bol bol suluyorsunuz. 2020 yılı da geçiyor!

Afyon kışı çok memlekettir! Bir deyim vardır ‘’Anız bastı kar bastı’’ Buğdaylar biçildi mi kar yağabilir demektir. Temmuz ayı da bitti.İnşaat sezonu için otuzbeş günlük bir süre kaldı. Eylülde kar da yağabilir. 31 Mart ta vaat ettiğiniz işlere başlayın artık. AFRAY ve Askeri hava alanının sivil uçuşlara açılması , İç turizmi canlandırsın. Kaleye kolay çıkılsın. Şehir içi trafikte bir oh çekelim. Biriktirdiğiniz paralarla, heybeyle getirdiklerinizi çıkarın. Yatırım yapın. Aylar geçti ,yıllar da geçiyor. Rahat yaşayalım şu güzelim şehirde ! Vatandaş icraat bekliyor. Allah yardımcımız olsun.”dedi.

 

Kaynak: Editör: BETÜL ŞEN
 
Etiketler: İnkaya,”Seçimde, söz, verilen, yatırımlar, yapılacak, mı?”,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı