301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ağustos 2020 - Cuma 16:39
 
Kaymakam Bilici, Gömü Beldesinde Bir Dizi Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu
Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ İlçesine bağlı Gömü Beldesinde
SİYASET Haberi


Kaymakam Bilici, Gömü Beldesinde Bir Dizi Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ İlçesine bağlı Gömü Beldesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretlerinin ilk ayağı olarak Kaymakam Bilici, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin’i makamında iade-i ziyarette bulundu. Beldede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ile Belediye Hizmet Binasında faaliyet gösteren birimler hakkında bilgi aldı. Kaymakam Bilici, Başkan Tekin ile belde hakkında genel değerlendirmelerde ve iki kurumun ortaklaşa yapabileceği konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Görüşmenin ardından açıklama yapan Kaymakam Osman Bilici,

‘’Bize düşen ilçemizi ve beldelerimizi daha da ileriye götürecek çalışmalar yürütmek, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışmaktır. Göreve başladığım andan itibaren Belediye Başkanlarımız, çalışma arkadaşlarımız, kurumlarımız, kuruluşlarımız ve vatandaşlarımız bizleri güzel karşıladılar, bu konuda duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Bu nazik davranışları için kendilerine teşekkür ediyorum.’’dedi.

Kaymakam Bilici’ nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tekin ise

“Sayın Kaymakamımıza ziyaretleri nedeni ile teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah güzel bir uyum içerisinde, çalışmalarımızı aralıksız yürüteceğimizden hiç şüphem yok. Emirdağ’ımız için Sayın Kaymakamımız hayırlı olsun. Kendisine görevinde başarılar diliyorum” dedi.

KAYMAKAM OSMAN BİLİCİ, GÖMÜ “KADIN SOHBET EVİNDE” İNCELEMELERDE BULUNDU Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, makam ziyareti sonrasında Gömü Beldesinde yapımı tamamlanan “Kadın Sohbet Evini” ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Kaymakam Bilici,

“Buraların daha aktif kullanılması için gerekli çalışmalar yapılacağını vurgulayarak; bayanlarımızın buralarda sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunabileceği, çeşitli kurslara katılabileceği, vakit geçirebileceği mekânlar olarak geliştirmek istiyoruz. ‘’ dedi.

GÖMÜ JANDARMA KARAKOLUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Kaymakam Osman Bilici; daha sonra emniyet ve asayişin sağlanması, vatandaşların kendisini güvende hissedebilmesi gibi hususlar çerçevesinde kamu düzeninin sağlanması maksadıyla Gömü beldesinde yapımı devam eden ve 11.11.2020 tarihinde açılması planlanan Jandarma Karakol Hizmet Binası inşaatında incelemelerde bulundu.

Kaymakam Bilici,

“Yapımına başlanan karakol ile beraber bölgemiz daha da güvenli bir yer olacaktır. Emirdağ'ımızın nüfusu her geçen yıl daha da artmaktadır. Buraya da bir karakol merkezinin kurulması gerekiyordu. Buranın yapılması konusunda emek veren herkese teşekkür ediyoruz.” dedi. İncelemeleri sırasında Kaymakam Bilici’ye Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, İlçe Jandarma Komutanı Emrah Dal ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Hüseyin Gülmez eşlik etti.

Kaynak: Editör: Afyon Haber Merkezi
 
Etiketler: Kaymakam, Bilici,, Gömü, Beldesinde, Bir, Dizi, Ziyaret, ve, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
En Çok Okunanlar
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı