301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ağustos 2020 - Cuma 16:58
 
Köksal, Zafer Bayramı'nı kutladı
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
SİYASET Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında Türkiye'nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e vefa borcu olduğunu söyledi.

BAĞIMSIZLIK MEŞALESİ, BÜYÜK TAARRUZLA TAÇLANDI

Milletvekili Köksal, "Osmanlı Devleti'ni işgal planları uygulamaya konulduktan sonra Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak yaktığı bağımsızlık meşalesi, Büyük Taarruz'la taçlanmış ve başarıya ulaşmıştır. Büyük Taarruz, Mustafa Kemal Paşa'nın cesareti ve dehasını ortaya koyduğu, Anadolu'nun ebedi yurt hâline gelmesini sağlamlaştıran bir taktik savaşıdır." dedi.

DEVRİMLERE SAHİP ÇIKIYORUZ

Bugün de Atatürk'ün izinde milyonların olduğunu söyleyen Köksal, "Türkiye, Atatürk'e vefa borçludur. Biz bu vefa borcumuzu bugün de 'Ya İstiklal Ya Ölüm' ilkesiyle hareket ederek ödemeye çalışıyoruz. Milletimizin ve Cumhuriyetimiz'in çıkarlarını, kendi çıkarlarımızdan üstün görerek, Atatürk ve silah arkadaşlarının kazandığı Büyük Zafer'e, Büyük Zafer'den sonra ülkemizi kalkındırmak için yapılan devrimlere sahip çıkıyoruz." diye konuştu.

KORONAVİRÜS BAHANE EDİLEREK CUMHURİYET İLE HESAPLAŞMA MI YAPILMAK İSTENİYOR..!

Köksal, mesajının devamında şu ifadeleri kullandı: "Acaba koronavirüs bahane edilerek Cumhuriyet ile hesaplaşma Mustafa Kemal Atatürk’ü bu milletin kalbinden silme girişimimi yapılmak isteniyor. Acaba koronavirüs bahanesiyle Kocatepe, Dumlupınar, ulusal kurtuluş mücadelesi itibarsızlaştırılmaya mı çalışılıyor. Bunların cevabını veren yok! 30 Ağustos, bundan sonraki nesiller tarafından da sevinçle ve gururla kutlanacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle Zafer Bayramı'nı kutlarken, başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şehitleri ve gazileriyle Kurtuluş savaşında canını, kanını vermiş Mustafa Kemal'in tüm silah arkadaşlarını minnetle şükranla anıyorum."

Kaynak: Editör: Afyon Haber Merkezi
 
Etiketler: Köksal,, Zafer, Bayramı'nı, kutladı,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı