DOLAR 32,6030 % 0.39
EURO 34,8042 % 0.19
GRAM ALTIN 2.491,85 % 0,30
ÇEYREK A. 4.074,18 % 0,30
BITCOIN 2.126.719 4.662
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 21°
Google News

İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Yeni Döneme 20’den Fazla Projeyle Giriyor

Son Güncelleme :

20 Şubat 2024 - 11:31

İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Yeni Döneme 20’den Fazla Projeyle Giriyor

İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Afyon Haber Türk ve İhsaniye’den haber Genel Yayın Yönetmeni Faruk Kılınç’ın sorularını yanıtladı ve yeni döneme ilişkin projelerini paylaştı.

Türkmen, “Yeni dönemde İhsaniye’ye 20’nin üzerinde yeni proje hazırladık. İhsaniye’mize “Modern Kapalı Pazar Yeri, Yeni Açık ve Kapalı Düğün Salonu, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu” kazandırıyoruz. Mayıs ayında “Ters Lale (Turşail) ve Çiçek Festivali” gerçekleştireceğiz” dedi.

İhsaniye Belediyesi’nin kısa süre önce seçimleri kazandığını hatırlatan Türkmen, şehrin güzelliklerini ve potansiyelini vurguladı. 

İhsaniye’nin turizm potansiyeli, tarım ve hayvancılık alanlarıyla ön plana çıktığını belirtti ve bu potansiyelin daha da değerlendirilmesi gerektiğine işaret etti.

Başkan Tunay Türkmen, İhsaniye’deki belediye başkanlığı döneminde partizanlık yapmadıklarını ve kentin her kesimine eşit şekilde hizmet verdiklerini vurguladı. 

Ayrıca, belediyenin kapılarını herkese açık tuttuklarını ve İhsaniyelilerin gönlünü kazandıklarını ifade etti.

İhsaniye’nin altyapı, ulaşım, ve sosyal alanlarda yaşanan gelişmelerden bahseden Türkmen, yeni dönemde de İhsaniye’nin gelişimine katkıda bulunacaklarını söyledi. 

Ayrıca, İhsaniye’nin adliye hizmetlerine kavuşması için çaba harcayacaklarını ve ilçeye yeni projeler kazandıracaklarını belirtti.

Türkmen, yeni dönemde hayata geçirecekleri projeler arasında Modern Kapalı Pazar Yeri, Açık ve Kapalı Düğün Salonu, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu gibi tesislerin yanı sıra Ters Lale ve Çiçek Festivali gibi kültürel etkinliklerin olduğunu paylaştı. 

#İhsaniye #BelediyeBaşkanı #TunayTürkmen #Proje #Hizmet #KültürEtkinlikleri #Festival #Afyonkarahisar #Turizm #Tarım #Hayvancılık

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.