DOLAR 30,9592 % 0.15
EURO 33,4953 % 0.12
GRAM ALTIN 2.017,54 % 0,27
ÇEYREK A. 3.298,67 % 0,27
BITCOIN 1.614.555 -0.175
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
    
Google News

AK Parti, Seçim Beyannamesini Bugün Açıklayacak

Son Güncelleme :

30 Ocak 2024 - 6:41

/ kez okundu.
AK Parti, Seçim Beyannamesini Bugün Açıklayacak

Bugün saat 12.00’de AK Parti Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan tanıtım toplantısıyla birlikte, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, “Türkiye Yüzyılı İçin Gerçek Belediyecilik” başlığı altında hazırlanan yerel seçim beyannamesi kamuoyuna sunulacak.

Edinilen bilgilere göre, Seçim beyannamesi, 8 ana başlık altında toplanan detaylarla “Gerçek Belediyecilik” vizyonunu ortaya koyuyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki açıklamada, belediyecilik hizmetlerinin ülkenin geleceği için taşıdığı önem vurgulanacak.

Tanıtım toplantısı, AK Parti Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim beyannamesini detaylı bir şekilde kamuoyuyla paylaşacak. 

“Türkiye Yüzyılı İçin Gerçek Belediyecilik” adlı beyannamenin içeriğinde yer alan başlıklar ve vaatler, yerel seçimlerin nabzını belirleyecek önemli unsurlar arasında yer alıyor.

AK Parti’nin bu seçim beyannamesiyle, belediyecilik alanında gerçekleştireceği projeler ve hizmetlerle ilgili net bir strateji ortaya koyması bekleniyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan tanıtım toplantısı, yerel seçim atmosferine önemli bir ivme kazandıracak.

#AKParti #SeçimBeyannamesi #GerçekBelediyecilik #YerelSeçimler #CumhurbaşkanıErdoğan

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.