DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
GRAM ALTIN 2.500,70 % 1,40
ÇEYREK A. 4.088,64 % 1,40
BITCOIN 67.170,01 1.344
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Alper Yağcı: “Birlikte Karar Vereceğiz!”

Son Güncelleme :

22 Şubat 2024 - 11:15

Alper Yağcı: “Birlikte Karar Vereceğiz!”

Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, İYİ Parti il yönetim kurulu üyeleri ve merkez ilçe başkanı İzzet Köken ile birlikte çeşitli meslek odalarını ziyaret ederek sivil toplum kuruluşlarıyla buluştu. 

Yağcı’nın bu ziyaretleri, yerel seçimlere yönelik saha çalışmalarını ve şehir yönetiminde katılımcı bir yaklaşım benimsemeyi vurguluyor.

Yağcı, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Sebze ve Meyveciler Odası, Kahveciler ve Çay Ocakları Esnaf Odası gibi çeşitli meslek odalarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek şehrin yönetiminde sivil toplum kuruluşlarının daha aktif bir rol oynaması gerektiğini vurguladı.

Toplantılarda Yağcı, “Seçildiğimde STK’larla şehri birlikte idare edeceğiz. Sivil toplum kuruluşları, dernekler, odalar ve şehir halkımızla omuz omuza yöneteceğiz. 

Sivil toplum kuruluşlarını ve meslek odalarını yönetime dahil etmeyen bir belediyenin başarılı olamayacağına inanıyorum,” şeklinde konuşarak şehir yönetiminde katılımcı bir yaklaşım benimseyeceğini belirtti.

Oda başkanları da Alper Yağcı’ya ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, şehrin yönetiminde işbirliği yapma ve katılımcı bir yaklaşım benimseme konusunda memnuniyetlerini dile getirdiler.

#Afyonkarahisar #İYİParti #AlperYağcı #MeslekOdaları #SivilToplum #Seçimler

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.