DOLAR 32,3026 % 0.24
EURO 35,1348 % 0.06
GRAM ALTIN 2.513,53 % 0,12
ÇEYREK A. 4.109,62 % 0,12
BITCOIN 69.014,91 4.237
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°
Google News

Basın İlan Kurumundan Afyon Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Son Güncelleme :

22 Şubat 2024 - 10:32

Basın İlan Kurumundan Afyon Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Afyonkarahisar’da devam eden Genel Kurul Toplantıları sırasında, Basın İlan Kurumu temsilcileri, Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. 

Ziyaret sırasında Cemiyet Başkanı İsmail Akar’a başarılar dileyen temsilciler, Genel Kurul çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Temsilciler, son yıllarda teknolojideki gelişmelerin etkisiyle yazılı medyanın yerini internet medyasının aldığını belirterek, bu gelişmeyi önemsediklerini ve gazete ile internet medyasının birleşmesinin gerekliliğine vurgu yaptılar. 

Ayrıca, seçim sonrası resmi ilan alan gazete ve internet sitelerinin denetiminin artacağını ve meslektaşları bu konuda uyardıklarını ifade ettiler.

BİK Genel Kurul Üyesi ve Basın Sendika Başkanı Sezai Ballı ise Afyonkarahisar’da sadece sendikalarının bir üyesi olduğunu belirterek, sendika üyeliğinin çalışan ve işverene herhangi bir ek külfet getirmediğini dile getirdi. 

Ballı, sendikalarına üye olan cemiyet üyelerine destek verdiklerini ve Ankara’daki otellerinde konaklama imkanı sunduklarını açıkladı.

Ziyarete BİK Genel Kurul Üyeleri Sefa Ozdemir, Mehmet Ergün, Sezai Ballı ve Tahir Guiebak katıldı. AGC Başkanı İsmail Akar’ı, Cemiyet Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Güzbey, Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç ve İsa Kuş karşıladı.

#Afyonkarahisar #BasınİlanKurumu #AfyonGazetecilerCemiyeti #Medya #Gazetecilik

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.