DOLAR 32,2027 % 0.05
EURO 35,0608 % 0.08
GRAM ALTIN 2.514,83 % 0,17
ÇEYREK A. 4.111,75 % 0,17
BITCOIN 69.748,29 5.065
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Belediye Başkanının Rozeti Olmaz

Son Güncelleme :

01 Şubat 2024 - 14:01

Belediye Başkanının Rozeti Olmaz

Erkmen Belediye Başkan Adayı Şükrü Pancar: ‘Adalet ve Eşitlik İlkemizle Yola Çıkıyoruz’

Avukat Şükrü Pancar, Erkmen Belediye Başkanlığı için iddialı adımlar atıyor. Parti bayraklarından öte, adalet ve eşitlik vurgusuyla seçmenlere seslenen Pancar, projelerini ve adaletli yönetim anlayışını açıkladı

Erkmen Belediye Başkan adayı Avukat Şükrü Pancar, seçim öncesi diğer adayların belediye binasına parti bayrağı asmak istemelerini sert bir dille eleştirdi.

BELEDİYE BAŞKANININ ROZETİ OLMAZ. 
Diğer belediye başkan adaylarının, başkanlık koltuğuna oturdukları takdirde belediye binasına kendi parti bayraklarını asmak istedikleri yönündeki açıklamalarına sert tepki gösteren Pancar, bu durumu siyasi ayrımcılık olarak değerlendirdi. Kendi yönetim anlayışını ise, adil ve eşitlikçi olarak tanımlayan Pancar, “Ben başkan olursam rozetimi bir kenara bırakıp, hangi partiden olduklarını gözetmeksizin tüm Erkmen sınırları içerisinde yaşayan halka eşit bir şekilde yaklaşacağım” dedi. Pancar, siyasi çıkarların ötesinde, halkın çıkarlarını koruma misyonuyla yola çıktığını vurguladı. Başkan Adayı Pancar, amacının Erkmen’i değil Erkmen halkını kazanmak olduğunu dile getirdi.

Erkmen içinde bazı parseller özelinde imara açılıp bazı parsellerinden imara açılmadığı konusundaki eleştirilerini dile getiren Pancar, “Adalet neyi gerektiriyorsa, o şekilde bir yaklaşım sergileyeceğim. Kişiye özel imar düzenlemesi olan Mevzi imar planı uygulamalarından çıkılıp, Nazım imar planı uygulamalarına dönülecektir, bu konu en hassas olduğumuz nokta olup bu konuda gereken tüm önlemlerin alınacağından halkımızın hiçbir kuşkusu olmasın” ifadelerini de sözlerine ekledi.

Pancar, şeffaf bir yönetimle belediyeyi yönlendireceğini söyledi. Ayrıca, katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyerek, halkın görüşlerini önemsediğini ve karar süreçlerine onları dahil edeceğini ifade etti. 
Başkan Adayı Pancar sözlerini seçilmesi halinde mevcut Belediye binasını taşıyacağına yönelik şayialara getirerek kesinlikle böyle bir düşüncesinin ya da projesinin olmadığını, bu şayiaların diğer Başkan adaylarının etrafındaki kişiler tarafından kendisinin yıpratılmak amacıyla çıkartıldığını söyleyerek sözlerine son verdi.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.