DOLAR 32,6709 % 1.22
EURO 34,9441 % 0.1
GRAM ALTIN 2.446,56 % 2,32
ÇEYREK A. 4.000,13 % 2,32
BITCOIN 66.851,99 -1.355
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 35°
Google News

Budak, gençleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirecek

Son Güncelleme :

12 Mayıs 2024 - 18:00

Budak, gençleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirecek

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Yusuf Budak gençleri etkinliklerle buluşturacağını söyledi.
Gençleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmek ve desteklemek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleyeceğini belirten Başkan Budak, bu etkinlikler arasında seminerler, atölye çalışmaları, spor etkinlikleri ve sanat etkinlikleri gibi çeşitli aktiviteler yer alacağını belirtti.

Budak, gençleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmenin ve desteklemenin önemli olduğunu vurgulayarak, gençlerin sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için bu tür etkinliklerin düzenlenmesinin gerekliliğine dikkat çekti. 
UMFED’in gençlere destek olmak ve onları uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmek için çalışmalarını sürdüreceğini belirten Budak, gençlerin bu tür etkinliklere katılımının önemli olduğunu ifade etti.
UMFED’in gençleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmek ve desteklemek amacıyla düzenlediği etkinliklere gençlerin ilgi göstermesi ve katılım göstermesi bekleniyor. 
Bu etkinliklerin gençlerin uyuşturucuyla mücadele konusunda daha bilinçli olmalarına ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkı sağlaması hedefleniyor.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.