301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Haziran 2021 - Pazartesi 11:25
 
BUGÜN GÖKYÜZÜ RENGARENKTİ GÖRDÜNÜZ MÜ?
UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNÜ ŞENLENDİRDİ
Haberi


UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNÜ ŞENLENDİRDİ

        Afyonkarahisar Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uçurtma Şenliği, 34. kez gerçekleştirildi.

Zafer Kent Ormanında düzenlenen 'Uçurtma Şenliği'ne yoğun ilgi gösteren çocuklar, 'en güzel uçurtma' ve 'en güzel uçan uçurtma' dallarında dereceye girmek için kıyasıya yarıştı. Yarışmaya, yaklaşık 70 uçurtma sahibi çocuk katılırken, jüri heyeti en güzel uçurtma ve en güzel uçan uçurtma dallarında dereceye girenleri seçmekte bir hayli zorlandı.

         Yapılan değerlendirmeler sonunda, en güzel uçurtma dalında birinci Emine Naz Özkan, ikinci Ayfer Ecrin Socun, üçüncü ise Muhammet Akkent oldular. En güzel uçan uçurtma dalında ise birinciliği Halil İbrahim Başkurt, ikinciliği Yiğit Efe Külcüoğlu, üçüncülüğü ise Yusuf Bursalıoğlu elde etti. Yarışma sırasında, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşlara pilav ve ayran ikramı yapıldı.

KÜLTÜR SANAT AKADEMİSİ RENK KATTI

       Yarışmada dereceye giren çocuklara ödüllerini, jüri üyelerinin elinden aldı.Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Müzik Grubu, seslendirdiği eserlerle programa renk katarken, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, yarışmaya katılan tüm çocukları tebrik etti.

Kaynak: (Afyon Belediyesi ) - Afyon Belediyesi Editör:
 
Etiketler: BUGÜN, GÖKYÜZÜ, RENGARENKTİ, GÖRDÜNÜZ, MÜ?,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı