301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2021 - Cumartesi 12:58
 
GÖNÜLLERE GİREN BAŞKANIMIZIN AYAK İZLERİNİ TAKİP EDİYORUZ
Zabıta teşkilatının çalışmalarını basın mensuplarıyla paylaşan Zabıta Müdürü Taner Çelik konuştu;
BELEDİYELER Haberi


Orjinal Resim
 

Zabıta teşkilatının çalışmalarını basın mensuplarıyla paylaşan Zabıta Müdürü Taner Çelik konuştu;

“GÖNÜLLERE GİREN BAŞKANIMIZIN AYAK İZLERİNİ TAKİP EDİYORUZ”

           Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in direktifleriyle Afyonkarahisar’da yeni bir yapılanmaya giden Zabıta Müdürlüğümüzün çalışmaları basın mensuplarıyla paylaşıldı. 

          Zabıta Müdürümüz Taner Çelik, şehrimizdeki basın mensuplarıyla biraraya geldi. Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt, gazete, internet medyası, radyo ve ulusal basın temsilcilerinin de katıldığı toplantıda Zabıta Müdürlüğünün son dönemde yapılan çalışmalar Müdür Çelik tarafından detaylarıyla anlatıldı.

“HER TÜRLÜ TENKİT VE ÖNERİYE AÇIĞIZ”

         Şehrimize hizmet etmek için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Zabıta Müdürümüz Taner Çelik, basından gelen her türlü görüş, öneri ve tenkitlere açık olduklarını ifade etti. Gönüllere giren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in ayak izlerini takip ettiklerine dikkat çeken Taner Çelik, “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek en büyük destekçimiz ve dayanağımız. Gönüllere giren Başkanımızın ayak izlerini takip ediyoruz. Ne talep ettiysek sağ olsun teşkilatımızın her zaman destekçisi oldu” dedi.

"DAHA YAŞANABİLİR AFYON İÇİN ÇABALIYORUZ"

        Halkımızın en büyük şikâyet konusunun dilenciler olduğunu anımsatan Müdürümüz Çelik, bu konuda sahada gerekli mücadeleyi verdiklerini söyledi. Önümüzdeki süreçte zabıta teşkilatı olarak yeni bir vizyon oluşturacaklarını anlatan Çelik şöyle konuştu; “Simitçilerden tutun da ekmekçilere kadar yeni bir düzen, yeni bir soluk vizyon oluşturmaya çalışacağız. Bu konuda vatandaşlarımız da bizlerde sorumluluğumuzu bilmeliyiz. Daha yaşanabilir bir Afyonu birlikte oluşturmak için çabalıyoruz.”

TURİZM ZABITASINI OLUŞTURDUK"

           Zabıta teşkilatını şehrimizin her bölgesinde olacağını kaydeden Çelik, “Belediye Başkanımızın emirleri doğrultusunda turizm zabıtasını oluşturduk. Yakın zamanda DSİ’nin karşısında bir karakol açacağız. Yine bölge karakol inşaatımız var. Belirli noktadan değil, şehre yayılan bir zabıta, olaylara çok daha yakın müdahale edebilen bir teşkilat göreceksiniz. Bu vesileyle bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e ve katılımlarınızdan dolayı siz değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

DAHA ÖNCE ÖRNEĞİNE RASTLAMADIK

         Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ise düzenlenen toplantıdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Daha önce örneğine rastlamadığımız böyle bir toplantının düzenlenmesinde başta Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek olmak üzere Zabıta Müdürü Taner Çelik’e teşekkür ederiz. Sıkı ve samimi diyalog şehrimize daha iyi hizmetlere vesile olacaktır. Zabıta Müdürlüğümüzün bu inançla çalıştığını görüyoruz. Bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GÖNÜLLERE, GİREN, BAŞKANIMIZIN, AYAK, İZLERİNİ, TAKİP, EDİYORUZ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı