301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Haziran 2021 - Cuma 22:31
 
Zeybek Başkan Gönüllere Dokunuyor
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam ediyor.
BELEDİYELER Haberi


Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam ediyor. Göreve geldiğinden bu yana gönül belediyeciliği ışığında, ayak basmadık mahalle bırakmayan Zeybek Başkan, son ziyaretini Karaman Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve birim müdürleri ile birlikte Cuma namazı çıkışı vatandaşlarımızla bir araya gelen Zeybek Başkan’a mahalle sakinlerinin ilgisi yoğun oldu. Ziyarette Mahalle Muhtarı Şengül Neşe Yılmaz ve vatandaşların kendisine yönelttiği talepleri dinleyen Başkan Zeybek istek ve önerilere ilişkin ilgili birim amirlerine talimat verdi.Ziyarette Milletvekilimiz Ali Özkaya ve Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaman Mahallesi Muhtarı Şengül Neşe Yılmaz mahallenin otopark sorununa dikkat çekti. Belediye binasının mahalle sınırları içinde olmasından dolayı sıkıntı yaşamadıklarını söyleyen Muhtar Yılmaz, desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Ali Özkaya ve Zeybek Başkan ve ekibine teşekkür etti.

 

“OTOPARK SORUNUNU İSTİŞARE ETTİK”

Hiçbir mahallemiz arasında ayrım gözetmeden Afyonkarahisar’ın tamamını hizmet etmek için koştuklarını söyleyen Başkan Zeybek ise “Belediye işi gönül işi’ sloganıyla hemşehrilerimizle hemhal oluyoruz. Bu hafta Cuma namazımızı Milletvekilimiz Ali Özkaya, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve ekip arkadaşlarımızla Karaman Camii’nde eda edip, akabinde mahalle muhtarımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Mahallemizde muhtarımızın da bahsettiği gibi yapılaşmadan dolayı ciddi bir otopark sorunu var, müştereken çözüm yolları üzerine istişarede bulunduk. Önümüzdeki günlerde karar kıldığımız üzere uygulamaya geçeceğiz. Rahatlama olursa aynı şekilde devam edeceğiz, şayet olmazsa farklı bir yöntemle bu sorunu çözemeye çalışacağız. Yerinde oturan değil, sahada çalışan bir Gönül Belediyeciliği anlayışını Allah'ın izni ve milletimizin desteği ile hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya ise Karaman Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini aldıklarını söyledi. Milletvekilimiz Özkaya, halkımızla Belediye Başkanımız ve Milletvekillerimizle şehrimizin sorunlarını çözmeye ve Afyonkarahisar’ı birlikte yönetmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: (Afyon Belediyesi ) - Afyon Belediyesi Editör:
 
Etiketler: Zeybek, Başkan, Gönüllere, Dokunuyor,
Yorumlar
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Basın İlan Kurumu
Haber Yazılımı