DOLAR 32,6030 % 0.39
EURO 34,8042 % 0.19
GRAM ALTIN 2.491,85 % 0,30
ÇEYREK A. 4.074,18 % 0,30
BITCOIN 2.126.719 4.662
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°
Google News

Karataş: “Bizim En Önemli Projemiz Afyonkarahisar’dır”

Son Güncelleme :

26 Şubat 2024 - 8:41

Karataş: “Bizim En Önemli Projemiz Afyonkarahisar’dır”

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, vatandaşlarla buluşmalarına devam ediyor. 

Pazar yerleri ziyaretleri sırasında pazar esnafı ve vatandaşların ilgisiyle karşılanan Karataş, 31 Mart seçimleri için teşkilat mensuplarının çalışmalarının önemini vurgulayarak, “Bizler kazanacağımıza inanıyoruz. Onun için kalan 34 günde pazar yerlerini, mahalleleri, çarşıyı, sokakları terimizle sulayacağız. 

Afyonkarahisar ve mahallelerinin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Bizim en önemli projemiz Afyonkarahisar’dır, Afyonkarahisar’da yaşayan insanımızdır” şeklinde konuştu.

Karataş, Afyonkarahisar için hazırladığı projeleri anlatırken, “İnsana dokunan, Afyonkarahisar’ı yaşanılabilir kılan, huzuru artırmaya yönelik çabalarımız olacak. Afyonkarahisar’a yönelik en hakiki çözümümüz kentsel dönüşümde, trafik sorununda ve toplu taşımadaki yoğunluğa yönelik olacaktır. 

Bunun için de Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığımız 1 yıldır uzmanlarla çalışıyor. Biz 34 gün boyunca Afyonkarahisar’ın sorunlarını Millî Görüş belediyeciliğiyle nasıl çözeceğimizi vatandaşımıza anlatacağız. 

Çünkü Afyonkarahisar’ın sorunları Millî Görüş’le çözülür” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Karataş, “Saadet Partili belediye başkanlarımız beldeye, ilçeye Afyonkarahisar’ımıza akın akın her türlü hizmetin gelmesi için gayret sarf edecek. 

Burada vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği ilgiden de anlaşılacağı üzere halkımızın büyük bir desteği ile bizim birinci amacımız olan hak, hukuk, adalet ile tüm adam kayırmacılığına, hukuksuzluğa, ranta, israfa son vereceğiz, yetim hakkını koruyacağız. 

Bu şehirde alın terine, istihdama, üretime katkı sağlayacak, hizmet belediyeciliğini gerçekleştirilebilir kılacağız” diye ekledi.

Karataş son olarak, “Siyaset halka hizmet etmek için yapılır. Hizmet ise kendine ve çevresine çıkar temin etmek değil, vatandaşlarımızı müreffeh bir hayat standardına ulaştırmaktır. 

Hak yemeden ve yedirmeden de hizmet üretmek ve yatırım yapmak mümkündür. Milli Görüş hareketi, Saadet Partisi olarak siyasi tercihleri ne olursa olsun insanımızın hiçbir ayrıma maruz kalmadan belediye hizmetlerinden eşit biçimde faydalanabildiği bir Afyonkarahisar’ı benimsemekteyiz” şeklinde konuştu.

#SaadetPartisi #Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanı #SeçimVaadi #Projeler

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.