DOLAR 32,3026 % 0.24
EURO 35,1348 % 0.06
GRAM ALTIN 2.513,53 % 0,12
ÇEYREK A. 4.109,62 % 0,12
BITCOIN 69.014,91 4.237
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°
Google News

Karataş’tan Diğer Adaylara Çağrı

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 10:33

Karataş’tan Diğer Adaylara Çağrı

Afyonkarahisar Belediye Başkan adaylarından Saadet Partisi’nden Beytullah Karataş, Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın programına konuk oldu ve diğer belediye başkan adaylarına seslenerek bir araya gelip konuşma çağrısında bulundu.

1992 doğumlu olduğunu belirten Karataş, uzun süredir Saadet Partisi’nin il başkanlığını yaptığını ve siyasetin insanların problemlerinin çözümüne yönelik çalışmaların yapıldığı bir mecra olduğunu ifade etti. 

Karataş, her kesimden vatandaşın sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını ve ailesinin dua ve desteğiyle bu yolda çalışmalarına başladıklarını dile getirdi.

Afyonkarahisar’ın hak ettiği değeri alamadığını söyleyen Karataş, özellikle trafik sorununu ve gençlerin taleplerini ele aldı.

Şehrin birleştirici projelere ve toplumun ayrışmasının önlenmesine ihtiyaç duyduğunu belirtti

Tüm adaylara seslenerek bir masa etrafında buluşup oturup konuşma çağrısında bulunan Karataş, vatandaşların bu konuşmalara şahitlik ederek karar vermelerini önerdi.

Karataş, Afyonkarahisar’da yeni yüzlerin arandığını ve vatandaşlarla istişare içinde olduklarını belirterek, seçilirse herkesin başkanı olacağını vurguladı. 

Ekibiyle birlikte Afyon’un sorunlarını çözeceklerini ifade etti.

Son olarak, iktidarın vatandaşı yoksul bıraktığını ve hizmet belediyeciliğine vurgu yapan Karataş, seçimleri kazanacaklarına inandığını ve her kesimden insana ulaşacaklarını söyledi.

Yayın sonrasında Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Karataş, yayın dolayısıyla teşekkür etti ve başarı dileklerini iletti. 

Fadime Akar ise Karataş’a çıktığı yolda başarılar diledi.

#BeytullahKarataş #Afyonkarahisar #SaadetPartisi #BelediyeBaşkanı #Seçimler #GünFM #Siyaset

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.