DOLAR 32,3026 % 0.24
EURO 35,1348 % 0.06
GRAM ALTIN 2.513,53 % 0,12
ÇEYREK A. 4.109,62 % 0,12
BITCOIN 69.014,91 4.237
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 18°
Google News

TSD Afyon’dan, AFİHAD’a ziyaret

Son Güncelleme :

29 Ocak 2024 - 6:51

TSD Afyon’dan, AFİHAD’a ziyaret

Afyonkarahisar’ın sosyal dokusuna katkı sağlayan Sivil Toplum Kuruluşları arasında dayanışma ve işbirliği adımları atılmaya devam ediyor. 

Bu kapsamda Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Faruk Özkara, Afyon İnternet Habercileri Derneği Başkanı Soner Gürsan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Sakatlar Derneği Başkanı Faruk Özkara, İnternet Habercileri Derneği Başkanı Soner Gürsan’a yeni görevinde başarılar diledi. 

Özkara, her iki derneğin de toplum için önemli misyonlara sahip olduğunu belirterek, işbirliği ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Soner Gürsan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki bu tür ilişkilerin toplumsal sorumluluk anlayışını güçlendirdiğini ifade etti. 

Bu olumlu buluşma, Afyonkarahisar’da Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki işbirliği ve dayanışma kültürünü güçlendirirken, toplumun çeşitli kesimlerini bir araya getirme potansiyeli taşıyor. 

Türkiye Sakatlar Derneği ve Afyon İnternet Habercileri Derneği’nin işbirliğiyle gerçekleşen bu ziyaret, sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığı artırmayı amaçlıyor.

Gerçekleşen ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.

#Afyonkarahisar #SakatlarDerneği #İnternetHabercileriDerneği #SivilToplum #Dayanışma #İşbirliği

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.