SON DAKİKA
hava
Google News

Uluçay: Kadınlarımız bu davanın kalesidir

Son Güncelleme :

04 Mart 2024 - 11:01

Uluçay: Kadınlarımız bu davanın kalesidir

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Kadınlarla Büyük Afyonkarahisar Yolunda” programı kapsamında Eşrefpaşa ve Fatih mahallelerinde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi.

Uluçay, burada yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar’ın güçlü ve kararlı kadınlarının, sözde milliyetçi adaylara oy vermeyeceğine dikkat çekti.

Uluçay, “Afyonkarahisar’ın kale gibi dimdik duran kadınları sözde milliyetçi CHP’nin adayına asla oy vermezler. Ziyaret ettiğimiz her noktada gördüğümüz ilgi, samimiyet, sevgi ve teveccüh, bunun en büyük kanıtıdır” dedi.

Programda Uluçay’a eşi Leyla Uluçay, Milletvekili Ali Özkaya, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Uluçay, konuşmasında, kadınların destek ve dualarıyla AK Parti’nin güçlü olduğunu vurgulayarak, “Biz biliyoruz ki hanım kardeşlerimiz bu davaya ve bizlere sahip çıktığı sürece kimse AK Parti’yi Afyonkarahisar’da kimse yıkamaz.

Kadınlarımız bu davanın kalesidir. Biz de sizden aldığımız bu güçle sizlere hizmet etmeye hazırız” ifadelerini kullandı.

Uluçay, Afyonkarahisar’a gerçekleştirecekleri 109 proje arasında kadınlara ve gençlere yönelik sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirterek, “Afyonkarahisarlı kadınlarımız hizmetin en iyisine layıktır.

Spordan kültüre, eğitimden sosyal hayata, istihdamdan ekonomiye kadar öncelik verdiğimiz projelerimiz kadınlarımıza ve gençlerimize yönelik olanlardır.

Sizler en güzel hizmetlere layıksınız, layık olduğunuz hizmeti de size yapacak olan AK Parti’dir” şeklinde konuştu.

#AKParti #Afyonkarahisar #Uluçay #BelediyeBaşkanı #Kadınlar #Seçimler

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.