SON DAKİKA
hava
Google News

Uluçay’dan Gençlere Müjde

Son Güncelleme :

12 Mart 2024 - 13:11

Uluçay’dan Gençlere Müjde

Uluçay açıklamasında, “Gençlerimizin gelişen teknoloji ile birlikte artan teknolojik oyun tutkularını cevaplandırmak adına bir e- spor merkezini Afyonkarahisar’ımıza kazandıracağız.

Yeni nesil bir spor branşı olan e- spor merkezini hizmete alarak turnuvalar düzenleyeceğiz. E-spor merkezimiz içerisinde dijital oyun atölyesi olacak ve aynı zamanda da dijital ekipman desteklerini gençlerimizin hizmetine sunacağız.

Gençlerimizin gelişen teknolojiyle beraber değişen eğlence ve sosyalleşme alışkanlıklarına uygun bir alan sağlayacağız.

E- spor günümüzde giderek daha fazla genç tarafından benimseniyor. Hatta uluslararası alanda büyük bir sektör haline geldi.

Bizde Afyonkarahisarlı gençlerimizin bu alandaki yeteneklerini geliştirebilecekleri bir ortama ihtiyaçları olduğu fark ederek projelerimiz arasına dahil ettik” dedi.

Sözlerine şöyle devam eden Uluçay, “E-spor merkezi sadece oyun oynamak için değil, aynı zamanda eğitim ve sosyalleşme amaçlı etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

E-spor merkezimizde düzenlenecek turnuvalara, eğitim seminerleri ve sosyal etkinliklerle gençlerimizin yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyacağız.

Afyonkarahisar’ımızın genç nüfusunun kültürel ve teknolojik ihtiyaçlarını karşılayacak olan e-spor merkezimiz gençlerimizin sosyal ve sportif aktivitelere katılımını da artıracak.

Aynı zaman da Afyonkarahisarlı genç yeteneklerimizin isimlerini ulusal ve uluslararası duyurmasıyla birlikte şehrimizin de tanınırlığına önemli bir katkı sunacağını düşünüyorum.

Projemiz şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

#Afyonkarahisar #Esport #Gençlik #Teknoloji #SosyalAktiviteler #KültürelGelişim #UluslararasıTanınırlık

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.