SON DAKİKA
hava
Dünya Motokros Şampiyonası Reklamı
Google News

Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 9:22

Yağcı: ‘Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız’

İYİ Parti’nin dikkat çeken Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, Afyon’da hızla devam eden Pazar çalışmaları kapsamında önemli bir adım attı. 

Ataköy Pazarı’nı ziyaret eden Yağcı, pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi ve yoğun ilgiyle karşılandı.

Yağcı, pazarcıların yaşadığı zorlukları dinleyerek, esnafın ve vatandaşın memnuniyetine vurgu yaptı. 

“Esnafımızla el ele vereceğiz. Herkesin yüzünün gülmesi için var gücümüzle çalışacağız.” şeklinde konuşan Yağcı, Afyon’da daha iyi yaşam koşulları yaratmayı hedeflediklerini belirtti.

Semt pazarlarının modernizasyonunun önemine vurgu yapan Yağcı, yapılacak çalışmaların ve projelerin vatandaşların geri bildirimlerine dayandırılacağını ifade etti. 

“Semt pazarlarımızı daha modern ve hijyenik hale getireceğiz. Pazar esnafımız artık zor hava koşullarında satış yapmak zorunda kalmayacak.” diye ekledi.

Pazar ziyaretinin ardından Milli Birlik Caddesi’ndeki esnafları da ziyaret eden Yağcı, belediyenin dikkate almadığı bölgelere dikkat çekti ve yaşanan sıkıntıları dile getirdi. 

Ayrıca, evlerinden çıkamayacak durumda olan vatandaşların Pazar ve market ihtiyaçlarını evlerine ulaştıracaklarını açıkladı. 

Yağcı, planlarını netleştirerek, “Evde yalnız yaşayan ve dışarıya çıkamayacak durumda olan vatandaşlarımızı muhtarlarımız aracılığıyla tespit ederek Pazar ve market ihtiyaçlarını evlerine ulaştıracağız.” sözleriyle duyurdu.

#İYİParti #AlperYağcı #Afyon #Pazar #BelediyeBaşkanı #Vatandaş #Hizmet #SosyalSorumluluk

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.